Przegląd artykułów w miesiącu

Wrzesień 2022

Aktualności
Grześku

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole odbyła się dyskoteka, nie zabrakło drobnych upominków i życzeń. ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki we wrześniu 2001 roku, cztery miesiące po inauguracji kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie p... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wycieczka do Chełma

28.09.2022 wybraliśmy się na wycieczkę do Chełma. Zwiedziliśmy STARE MIASTO  i KREDOWE PODZIEMIA, w których spotkaliśmy Ducha Bielucha. Najbardziej znana legenda mówi, że Duch Bieluch jest  opiekunem Podziemi Kredowych i strażnikiem ukrytych tam s... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Kropki

To międzynarodowe święto kreatywności, odwagi i zabawy w naszym ośrodku wyglądało tak ... czytaj więcej..

Komunikaty
Grześku

Robocza sobota

Informujemy, że najbliższa sobota (17.09.2022) jest dniem roboczym w naszym ośrodku. W zamian, 9.06.2023 będzie dniem wolnym od zajęć.... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w tej wojnie. Pani dyrektor Elżbieta Krupa serdecznie powitała wypoczętych, uśmiechniętych, gotowych do nauki uczniów i ich  r czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6