Przegląd artykułów w miesiącu

2014

Aktualności
Administrator

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w unihokeju

13 listopada 2014 wyruszyliśmy do Lublina bronić trzeciego miejsca zdobytego w ubiegłym roku na mistrzostwach i udało się. Już drugi raz zdobyliśmy trzecie miejsce w tej dyscyplinie. Nasz Ośrodek reprezentowali: Krzysztof Wosiek, Kamil Jeleń, Sebastian C czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Zawody Lekkoatletyczne - Firlej 2014

Na zawody do Firleja pojechaliśmy z wielką radością (piękne lasy, woda, miła i przyjazna atmosfera). Przebywając tam czuliśmy zapach zbliżających się wakacji. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie: Mateusz Wasyluk (debiut), Karolina Fabian, Dominika Czerniak,... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Innowacja pedagogiczna rok szkolny 2013/14

"Klub twórczego rękodzieła - wykorzystanie materiałów ekologicznych i surowców wtórnych"W ramach realizacji innowacji pedagogicznej podjęte zostały następujące działania: I. Warsztaty rękodzielnicze dla uczniów Gimnazjum Specjalnego Program zajęć skierowan czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Turniej Piłki Nożnej Orlik - Łuków 2014

Do Łukowa pojechaliśmy w okrojonym składzie z przyczyn zdrowotnych naszych zawodników, ale każdy wyjazd jest dla nas przygodą.  Na wszystkie nasze wyjazdy zabieramy ze sobą gołębie Pana Lucjana i puszczamy je przed rozpoczęciem zmagań sportowych. W Łukow... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4