Przegląd artykułów w miesiącu

Kwiecień 2023

Aktualności
Grześku

Rozstrzygnięcie XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Czyste powietrze - krajobraz pełen zieleni"

28.04.2023r. w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Czyste powietrze - krajobraz pełen zieleni". Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Św... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny “Świat w niebieskiej ramce” rozstrzygnięty

Dnia 18 kwietnia 2023 roku w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Anny Kamieńskiej w Świdniku odbyło się posiedzenie jury IV Powiatowego Konkursu Plastycznego. Dnia 18 kwietnia 2023 roku w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Anny Kamieńskie... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wizyta studyjna w Cieszynie

W dniach 13-16.04.2023 r na zaproszenie pani dr Doroty Prysak, odbyła się wizyta studyjna w Cieszynie. Kadra Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Świdniku wzięła udział w spotkaniu szkoleniowo- warsztatowym dotyczącym superwizji edu... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Rozstrzygnięcie XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Czyste powietrze - krajobraz pełen zieleni"

Protokół posiedzenia Jury w sprawie rozstrzygnięcia XX Powiatowego Konkursu plastycznego "Czyste powietrze -krajobraz pełen zieleni" Posiedzenie Jury XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Czyste powietrze -krajobraz pełen zieleni" odbyło się 26 kwietnia 202... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

V Ogólnopolski Program Profilaktyki Czerniaka

Nasza szkoła postanowiła pozytywnie odpowiedzieć na zaproszenie Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie i Państwowego Instytutu Badawczego i włączyć się w działania w ramach V Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Czerniaka... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

"Świdnik dla Autyzmu"

Organizatorami przedsięwzięcia jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świdniku, Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka oraz Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukacje Włączającą. W tym roku odbyła się IX edycja - przedsięwzięcia pod nazwą „Świdnik dla Au... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Zdrowia

17 kwietnia 2023r. nasi uczniowie uczestniczyli w obchodach ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA. Gościliśmy w naszej szkole dietetyk p. Ewę Lenart - Abramek, która w ciekawy sposób przedstawiła uczniom zasady zdrowej diety. Uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w w czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zapraszamy do udziału w happeningu

Zapraszamy do udziału w happeningu "Idź, maszeruj dla autyzmu" Happening odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. na Placu Konstytucji 3-go maja w Świdniku. Zapraszamy na godzinę 10:00!    Patronat honorowy Starosta Powiatu Świdnickiego Łukasz R... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "ŚWIAT W NIEBIESKIEJ RAMCE"

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku i Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka ogłasza IV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem "ŚWIAT W NIEBIESKIEJ RAMCE" w ramach przedsięwzięcia „Świdnik dla Autyzmu” Patronat nad konkur... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wielkanocny Kiermasz Charytatywny

4.04.2023 r.odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz Charytatywny. Zebrana kwota 1158 zł zostanie przeznaczona na zakup sprzętu i niezbędnych leków przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Dziękujemy wszystkim za udział i ws... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czyste powietrze - krajobraz pełen zieleni"

Ogłaszamy XX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czyste powietrze - krajobraz pełen zieleni". Zachęcamy do uczestnictwa! Temat konkursu: Przedstawienie krajobrazu miast i wsi w otoczeniu zieleni; Zwrócenie uwagi na aktywne spędzanie wolnego czasu i wykorzyst... czytaj więcej..

Wyników 1 - 11 z 11