Przegląd artykułów w miesiącu

Październik 2022

Aktualności
Grześku

Święto pieczonego ziemniaka

Uczniowie I etapu edukacyjnego wyruszyli dzisiaj do lasu. Wspólnie obchodzili ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Były gry, zabawy, pieczone ziemniaki i kiełbaski. Dziękujemy p. Arturowi, p. Piotrowi i p. Andrzejowi za pomoc w zorganizowaniu ogniska, przy którym ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowo-konsultacyjnym „Nowe nie znaczy trudne?!” Organizacja procesu kształcenia uczniów z dodatkowymi potrzebami edukacyjnymi. Spotkanie odbędzie się 26.10.2022, w godzinach 9.00 – 13.30 w sali konferencyjnej Favilla... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na konferencję AAC

Zapraszamy na konferencję naukowo-szkoleniową „Komunikacja wspomagająca i alternatywna w nowoczesnym modelu wczesnego wspomagania rozwoju” Spotkanie odbędzie się 10.12.2022, w godzinach 9.00 – 17.30 w sali kina LOT w Świdniku, Al. Lotników Polskich 24 Orga... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty AAC

W środę, 19 października odbyło się spotkanie rodziców naszych uczniów z p. Agnieszką Pilch. Pani Agnieszka jako doświadczony specjalista AAC podzieliła się z rodzicami swoją wiedzą na temat komunikacji alternatywnej i wspomagającej, udzieliła porad i ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wywiad – rozmowa członków Klubu AAC z p. Dyrektor Elżbietą Krupą

W środę, 19 października szkolny klub AAC (opiekun – p. Dorotka Żurek) przeprowadził pierwszą rozmowę – wywiad z najważniejszą osobą w Ośrodku – p. Dyrektor Elą Krupą. Uczniowie za pomocą komunikatorów przedstawili się, opowiedzieli o swoich zainteresowania... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zajęcia rewalidacyjne w sali SI

Podglądamy co się dzieje na zajęciach rewalidacyjnych w sali SI... ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Konkurs na plakat "Październik miesiącem AAC"

Serdecznie zapraszamy od wzięcia udziału w konkursie na plakat "Październik miesiącem AAC"   Technika prac dowolna, termin składania prac 27.10.2022r. Zachęcamy do używania zdjęć, symboli do komunikacji alternatywnej. Przewidziane nagrody 😊   ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty malarskie

Uczniowie dwóch klas uczestniczyli dzisiaj w ciekawych warsztatach malarskich, które poprowadziły dla nas p. Jadwiga Szkołut i p.Jadwiga Szpot. Swoją przygodę z malarstwem obie panie zaczęły kilka lat temu. Mówią, że kochają to co robią i pokazują piękno te... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na warsztaty AAC

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na warsztaty: AAC - metody komunikacji alternatywnej i wspomagającej    ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Podsumowanie kiermaszu "Dla Łukasza"

11.10.2022r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i loteria fantowa. Zebrana kwota - 1400 zł zostanie przekazana na leczenie Pana Łukasza Wrony. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za przygotowanie ciast i podarowanie fantów oraz wszystkim, którzy aktywn czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Kiermasz i loteria pod hasłem "Pomóżmy Łukaszowi"

We wtorek, 11 pażdziernika w naszym Ośrodku odbędzie się loteria fantowa i kiermasz ciast dla Łukasza Wrony. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Łukasza walczącego z glejakiem mózgu IV stopnia. Osoby chętne do przekazania nowych rzeczy na loterię... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty muzyczne

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w warsztatach muzycznych. To ciekawe spotkanie poprowadziła dla nas p. Kamila Hawrylak ze swoimi uczennicami z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku. Dziękujem... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TELEWIZJĘ SZKOLNĄ.   ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Międzynarodowy Dzień Muzyki

1 października przypada Międzynarodowy Dzień Muzyki. W naszej szkole od początku września muzyka zagościła za sprawą innowacji pedagogicznej „𝑴𝒖𝒛𝒚𝒌𝒂, 𝒕𝒂𝒏𝒊𝒆𝒄, 𝒓𝒖𝒄𝒉 – 𝒛𝒂𝒋𝒆̨𝒄𝒊𝒂 𝒆𝒅𝒖𝒌𝒂𝒄𝒚𝒋𝒏𝒆 𝒛 𝒆𝒍𝒆𝒎𝒆𝒏𝒕𝒂𝒎𝒊 𝒄𝒉𝒐𝒓𝒆𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊 𝒊 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒌𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊”. Głównym założeniem programu czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Co słychać u naszych przedszkolaków?

Pani Karolina Wiśniewska prowadzi z przedszkolakami zajęcia rewalidacji z elementami SI. Chłopaki wspaniale ćwiczą, niesamowicie współpracują, wzajemnie sobie pomagają. Zobaczcie sami, jakie to wspaniałe dzieci :)   ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15