Przegląd artykułów w miesiącu

Czerwiec 2022

Aktualności
Grześku

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca 2022 roku w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Pani dyrektor Elżbieta Krupa powitała uczniów, rodziców, pracowników ośrodka  oraz zaproszonych gości. Swoją obecn czytaj więcej..

Innowacje
Administrator

Wielozmysłowo i kolorowo – zajęcia z wykorzystaniem elementów chromoterapii

Zasadniczym celem innowacji jest pobudzanie zmysłów, oddziaływanie na nie przy pomocy odpowiednio dobranych bodźców (barw), a przez to wyzwalanie aktywności własnej uczniów uczestniczących w zajęciach. Zajęcia polegają nie tylko na naświetlaniu odpowiednim świ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Innowacja pedagogiczna "Zielono mi"

Fotorelacja z kilku ostatnich zajęć innowacji pedagogicznej z elementami hortiterapii "Zielono mi". Dziękujemy wszystkim uczniom za pracę i zaangażowanie podczas zajęć!!! Karolina Wiśniewska ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Spotkanie z weterynarzem

15.06.2022 r. w ramach programu "Poznaję siebie, poznaję zawody" odwiedziła nas Pani doktor Magdalena Szabała - lekarz weterynarii i jej pies Ciapek. Dzięki naszemu Gościowi wiemy już jak wygląda badanie kliniczne pieska, jak należy dbać o nasze domowe zwie czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. To święto dedykowane jest dawcom krwi, a obchodzone w dzień urodzin Karla Landsteinera, który w 1901 odkrył grupy krwi. Za swoje odkrycie w roku 1930 otrzymał nagrodę Nobla. Z okazji Światowego Dnia Krwiodawc czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Farma Iluzji

10.06.2022 r. uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej oraz uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wybrali się do Farmy Iluzji - Parku Edukacji i Rozrywki w Mościskach. Oto fotorelacja :) czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Kraina Rumianku

27.05.2022 uczniowie naszej szkoły wybrali się do Krainy Rumianku w miejscowości Hołowno. Dzieci uczestniczyły w warsztatach rękodzielniczych, wykonały pachnące mydełka oraz upiekły mięciutkie rogaliki. A na koniec były kiełbaski z grilla :) ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Mamy

26 maja obchodzimy Dzień Matki. W naszym Ośrodku świętowaliśmy 2.06.2022 :). Dla naszych Kochanych Mam przygotowaliśmy kilka atrakcji: występy uczniów, zagadki, konkursy, szkolne SPA, aerobic.  Odbył się także koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzyc czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8