Przegląd artykułów w miesiącu

2022

Aktualności
Grześku

Prezenty od uczniów ze SP nr 4 w Świdniku

22 grudnia nasi uczniowie podczas szkolnej wigilii otrzymali wspaniałe prezenty przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdniku. Specjalni goście z pomocą św. Mikołaja przekazali najmłodszym dzieciom słodycze oraz przepiękne ozdoby świątecznie czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Czytanie na zawołanie

W ramach akcji "Czytanie na zawołanie" w świąteczny nastrój wprowadził nas Starosta Świdnicki - pan Łukasz Reszka. Przeczytał nam "Legendę o choince". Podczas spotkania wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem, świętowaliśmy przy wigilijnym stole. Dzi... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Serwis informacyjny TELEWIZJI SZKOLNEJ

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia ostatniego w tym roku serwisu informacyjnego przygotowanego przez Telewizję Szkolną. ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Innowacja pedagogiczna "Muzyka, taniec, ruch..." świątecznie

Innowacja pedagogiczna "Muzyka, taniec, ruch..." świątecznie ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty dla rodzicow

Magia Świąt Bożego Narodzenia zagościła już w naszej szkole. 14 grudnia 2022 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców uczniów klas I-III SP. Zadaniem rodziców było wykonanie bucika św.Mikołaja. Przyjazna atmosfera i dobry humor udzielił ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Przygotowania do świąt

Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą. Na szkolnym korytarzu pojawiła się choinka, zapachniało piernikami... Uczniowie wykonują oryginalne ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe, które nie tylko dekorują szkolne sale, trafią do domów uczniów, ale wspier... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Akcja "Paczuszka dla maluszka"

W naszej szkole po raz pierwszy organizujemy akcję „Paczuszka dla maluszka".Zebrane dary przekazane zostaną dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Na Zamku" w Krasnymstawie. Najbardziej potrzebne będą artykuły higieniczne i środki czystości, m.in. mydł... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Relacja z konferencji naukowo – szkoleniowej

Relacja z konferencji naukowo – szkoleniowej: Komunikacja alternatywna i wspomagająca w nowoczesnym modelu Wczesnego Wspomagania Rozwoju, z dnia 10.12.2022 r. 10 grudnia 2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku odbyła się międzynarodowa konferencja nau... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mówię więc jestem"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów i wychowanków placówek objętych wsparciem SCWEW "Mówię więc jestem" Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów i wychowanków placówek objętych wsparciem SCWEW "Mówię więc jestem" 7 grudnia 2022 roku ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Mikołajki

Wtorek... szóstego grudnia... długo wyczekiwany dzień. Nasi uczniowie cały rok ciężko pracowali na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.Atmosfera spotkania była magiczna. Mikołaju! Dziękujemy bardzo za odw... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wideorelacja z ostatnich zajęć w ramach innowacji pedagogicznej

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z ostatnich zajęć w ramach innowacji pedagogicznej „𝑴𝒖𝒛𝒚𝒌𝒂, 𝒕𝒂𝒏𝒊𝒆𝒄, 𝒓𝒖𝒄𝒉 – 𝒛𝒂𝒋𝒆̨𝒄𝒊𝒂 𝒆𝒅𝒖𝒌𝒂𝒄𝒚𝒋𝒏𝒆 𝒛 𝒆𝒍𝒆𝒎𝒆𝒏𝒕𝒂𝒎𝒊 𝒄𝒉𝒐𝒓𝒆𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊 𝒊 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒌𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊". ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Konkurs plastyczny "Mówię więc jestem"

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym Mówię więc jestem. Konkurs skierowany jest do uczniów i wychowanków placówek objętych wsparciem SCWEW.Celem konkursu jest propagowanie alternatywnych i wspomagających metod komunikacji oraz rozwijanie wśród d... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Telewizja Szkolna

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego serwisu informacyjnego TELEWIZJI SZKOLNEJ. ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Święto pieczonego ziemniaka

Uczniowie I etapu edukacyjnego wyruszyli dzisiaj do lasu. Wspólnie obchodzili ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Były gry, zabawy, pieczone ziemniaki i kiełbaski. Dziękujemy p. Arturowi, p. Piotrowi i p. Andrzejowi za pomoc w zorganizowaniu ogniska, przy którym ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowo-konsultacyjnym „Nowe nie znaczy trudne?!” Organizacja procesu kształcenia uczniów z dodatkowymi potrzebami edukacyjnymi. Spotkanie odbędzie się 26.10.2022, w godzinach 9.00 – 13.30 w sali konferencyjnej Favilla... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na konferencję AAC

Zapraszamy na konferencję naukowo-szkoleniową „Komunikacja wspomagająca i alternatywna w nowoczesnym modelu wczesnego wspomagania rozwoju” Spotkanie odbędzie się 10.12.2022, w godzinach 9.00 – 17.30 w sali kina LOT w Świdniku, Al. Lotników Polskich 24 Orga... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty AAC

W środę, 19 października odbyło się spotkanie rodziców naszych uczniów z p. Agnieszką Pilch. Pani Agnieszka jako doświadczony specjalista AAC podzieliła się z rodzicami swoją wiedzą na temat komunikacji alternatywnej i wspomagającej, udzieliła porad i ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Wywiad – rozmowa członków Klubu AAC z p. Dyrektor Elżbietą Krupą

W środę, 19 października szkolny klub AAC (opiekun – p. Dorotka Żurek) przeprowadził pierwszą rozmowę – wywiad z najważniejszą osobą w Ośrodku – p. Dyrektor Elą Krupą. Uczniowie za pomocą komunikatorów przedstawili się, opowiedzieli o swoich zainteresowania... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zajęcia rewalidacyjne w sali SI

Podglądamy co się dzieje na zajęciach rewalidacyjnych w sali SI... ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Konkurs na plakat "Październik miesiącem AAC"

Serdecznie zapraszamy od wzięcia udziału w konkursie na plakat "Październik miesiącem AAC"   Technika prac dowolna, termin składania prac 27.10.2022r. Zachęcamy do używania zdjęć, symboli do komunikacji alternatywnej. Przewidziane nagrody 😊   ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty malarskie

Uczniowie dwóch klas uczestniczyli dzisiaj w ciekawych warsztatach malarskich, które poprowadziły dla nas p. Jadwiga Szkołut i p.Jadwiga Szpot. Swoją przygodę z malarstwem obie panie zaczęły kilka lat temu. Mówią, że kochają to co robią i pokazują piękno te... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Zaproszenie na warsztaty AAC

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na warsztaty: AAC - metody komunikacji alternatywnej i wspomagającej    ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Podsumowanie kiermaszu "Dla Łukasza"

11.10.2022r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i loteria fantowa. Zebrana kwota - 1400 zł zostanie przekazana na leczenie Pana Łukasza Wrony. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za przygotowanie ciast i podarowanie fantów oraz wszystkim, którzy aktywn czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Kiermasz i loteria pod hasłem "Pomóżmy Łukaszowi"

We wtorek, 11 pażdziernika w naszym Ośrodku odbędzie się loteria fantowa i kiermasz ciast dla Łukasza Wrony. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Łukasza walczącego z glejakiem mózgu IV stopnia. Osoby chętne do przekazania nowych rzeczy na loterię... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Warsztaty muzyczne

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w warsztatach muzycznych. To ciekawe spotkanie poprowadziła dla nas p. Kamila Hawrylak ze swoimi uczennicami z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku. Dziękujem... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TELEWIZJĘ SZKOLNĄ.   ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Międzynarodowy Dzień Muzyki

1 października przypada Międzynarodowy Dzień Muzyki. W naszej szkole od początku września muzyka zagościła za sprawą innowacji pedagogicznej „𝑴𝒖𝒛𝒚𝒌𝒂, 𝒕𝒂𝒏𝒊𝒆𝒄, 𝒓𝒖𝒄𝒉 – 𝒛𝒂𝒋𝒆̨𝒄𝒊𝒂 𝒆𝒅𝒖𝒌𝒂𝒄𝒚𝒋𝒏𝒆 𝒛 𝒆𝒍𝒆𝒎𝒆𝒏𝒕𝒂𝒎𝒊 𝒄𝒉𝒐𝒓𝒆𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊 𝒊 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒌𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊𝒊”. Głównym założeniem programu czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Co słychać u naszych przedszkolaków?

Pani Karolina Wiśniewska prowadzi z przedszkolakami zajęcia rewalidacji z elementami SI. Chłopaki wspaniale ćwiczą, niesamowicie współpracują, wzajemnie sobie pomagają. Zobaczcie sami, jakie to wspaniałe dzieci :)   ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole odbyła się dyskoteka, nie zabrakło drobnych upominków i życzeń. ... czytaj więcej..

Aktualności
Grześku

Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki we wrześniu 2001 roku, cztery miesiące po inauguracji kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie p... czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 63