Przegląd artykułów w miesiącu

Listopad 2020

Aktualności
Piotr Usidus

Konkurs plastyczny "ULUBIONY MIŚ"

25 listopada obchodzimy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji ogłaszamy konkurs dla uczniów Ośrodka. Wykonajcie pracę plastyczną - technika prac dowolna - "ULUBIONY MIŚ" Zdjęcia Waszych prac prześlijcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spam czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Wyniki: XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego:„Ogród moich marzeń”,

Protokół z posiedzenia Jury XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego: "Ogród moich marzeń", które odbyło się 26 października 2020r.w Specjalnym Ośrodku szkolno - Wychowawczym w Świdniku. Jury w składzie: Pani Elżbieta Krupa - Dyrektor SOS-W w Świdniku Pani Mag... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

06.11.2020 r. Komunikat

Szanowni Państwo! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym informuję, że od 09 listopada 2020 r.  do 20 listopada 2020r. nadal zostają zawieszone zajęcia w formie stacjonarnej w szkole podstawowej specjalnej, szkole przysposabiającej do pr... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Szkoła Pamięta

W związku z tym, że nasza szkoła bierze udział w projekcie MEN - Szkoła Pamięta, w dniu wczorajszym zapaliliśmy kilka zniczy na cmentarzu komunalnym w Świdniku. Wielu znamienitych świdniczan jest tam pochowanych. Udało się nam dotrzeć do nagrobków kilku z ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4