Przegląd artykułów w miesiącu

Październik 2020

Komunikaty
Administrator

30.10.2020 r. Komunikat

Szanowni Państwo! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym  informuję, że  od 02 do 06 listopada 2020r. zostają zawieszone wszystkie zajęcia w formie stacjonarnej.  W tym okresie lekcje i zajęcia terapeutyczne  będą się odbywa... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

22.10.2020 r. - Komunikat

Szanowni Państwo! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym  za zgodą Starosty Powiatu Świdnickiego oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego informuję, że od 23 października 2020 r. do 30 października 202... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Bezpieczne funkcjonowanie w strefie czerwonej/żółtej

Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku - Bezpieczne funkcjonowanie  w strefie czerwonej/żółtej Organizacja pracy ośrodka  uwzględnia Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Świdnik dla Autyzmu 2020

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Świdniku rozpoczynamy realizację po raz VII projektu „Świdnik dla Autyzmu”. Z przyczyn epidemicznych i obostrzeń sanitarnych postanowiliśmy zrealizować działania w formie wirtualnej. Mamy nadzieję, że zaproszone plac... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4