Przegląd artykułów w miesiącu

Czerwiec 2020

Aktualności
Piotr Usidus

Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z okazji ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020, która odbędzie się w Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku dnia 26 czerwca 2020 (w piątek) o godz. 9:00... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Jak bezpiecznie spędzić wakacje?

Kochani, zakończenie roku szkolnego 2019/20 zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie lada moment zaczynacie wakacje. Prosimy Was o aktywny, bezpieczny odpoczynek w tym czasie, ponieważ wiemy, że ten rok był dla Was wyjątkowo trudny. Poniżej wstawi... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Nowe wyzwanie i szansa na rozwój

Już za kilkanaście miesięcy teren Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza zmieni się w wielki plac budowy. Wszystko za sprawą projektu powiększenia placówki, między innymi o nową salę gimnastyczną i pomieszczenia dla najmłodszych ucz... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Kształcenie na odległość w SOSW w Świdniku przedłużone do 26 czerwca br.

Do 26 czerwca br. na podstawie rozporządzenia MEN przedłuża się przerwę w nauczaniu stacjonarnym w placówce. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość. Ponadto wznowiona została w ośrodku  działalność w zakresie zajęć: rewalidacji, wczesnego wspomag... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Dzień Dziecka 2020

Wszystkim naszym uczniom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia, samych pięknych i radosnych dni. Wielu serdecznych przyjaciół, sukcesów w szkole i wspaniałej rodziny.Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą pełną beztroskiej zab... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5