Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2020

Aktualności
Administrator

Międzynarodowy Dzień Rodziny - konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Konkurs ,,Mój przyjaciel" rozstrzygnięty!

Wychowankowie naszego ośrodka brali udział w konkursie ogłoszonym przez panią dyrektor. Konkurs  cieszył się dużym zainteresowaniem. Zadanie konkursowe polegało na: opisaniu, narysowaniu lub sfotografowaniu swojego przyjaciela, który pomaga przetrwać u... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Na podstawie: rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410, z późn. zm.) wydane... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

KOMUNIKAT Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku

W związku z komunikatem Premiera RP dotyczącym możliwości otwarcia przedszkoli informujemy, że po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym przedszkole rozpocznie opiekę nad dziećmi od 11 maja 2020 r. Działalność wznawiamy w oparciu o wytyczne: Ministerstwa Zdrow... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Urodziny naszego patrona

5 maja, w rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza, w naszym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym świętujemy Dzień Patrona Szkoły.   W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o wielkim Polaku.  Przypominamy sobie jego życie i twórczość, przekazywane... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5