Przegląd artykułów w miesiącu

Marzec 2020

Aktualności
Piotr Usidus

„Świdnik dla Autyzmu” – odwołanie imprezy

Informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa w Polsce planujemy przeniesienie działań związanych z lokalną imprezą „Świdnik dla Autyzmu” na jesienne miesiące (październik - grudzień 2020). Będziemy informowali państwa o ustalonych terminach poszczególnych... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

List do rodziców i uczniów

20 marca 2020 roku Premier wraz z Ministrami Zdrowia i Edukacji ogłosił decyzję o przedłużeniu okresu zawieszenia zajęć w placówkach oświatowych do 10 kwietnia 2020 roku. Szkoły w tym czasie będą nauczać zdalnie. Nasz Ośrodek też podejmuje się tego zadania w t czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

Zawieszenie zajęć w dniach 16-25 marca

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku informuje,  że w dniach 12-13.03.2020 r. zorganizowane zostały zajęcia opiekuńcze. Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie. W aktualnej sytuacji zagrożenia ... czytaj więcej..

Komunikaty
Administrator

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne na „Przeprowadzenie do grudnia 2020 roku, zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i zajęć specjalistycznych dla dzieci z niepełnosprawnością oraz zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od 0 do chwili rozpoczęcia... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4