Przegląd artykułów w miesiącu

Czerwiec 2019

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Za nami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i sukcesów! Pożegnaliśmy absolwentów i panie odchodzące na emeryturę. Uczniowie otrzymali nagrody a rodzice podziękowania. Dziękuję też wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za tru... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

Drodzy rodzice i uczniowie zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę (19 czerwca 2019r. o godzinie 9.00 Na placu przed naszym ośrodkiem.... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Wizyta u stomatologa

PRACA STOMATOLOGA ”od kuchni"…Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku, w ramach realizacji szkolnego programu „Poznajemy świat zawodów”. Podczas lekcji w gabinecie pani lekarz stoma... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Pożegnanie absolwentów internatu

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów internatu. Było to spotkanie pełne wzruszeń, uśmiechu, dobrych życzeń i podziękowań. Pani Dyrektor podziękowała Pani Ewie Sochaj, która odchodzi na zasłużoną emeryturę ,za codzienną pracę, rodzi... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pożegnanie absolwentów

13 czerwca 2019r. odbyła się uroczystość pożegnalna absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Mury naszej szkoły opuszcza w tym roku siedmioro uczniów: Karolina, Agata, Weronika, Karina, Iza, Karolina i Paweł. Na uroczystości pani dyrektor pogratulował czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty ekologiczne - zabawki

W naszym ośrodku odbyły się warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej - „Twórcze wykorzystanie odpadów ” zrealizowane w ramach działań w zakresie edukacji ekologicznej, przy wsparciu Starostwa Powiatowego  w Świdniku. Uczniowie wykonali na owady z plast... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Konkurs "Mój las"

Uczniowie naszego ośrodka zostali laureatami II edycji XXX Konkursu przyrodniczego Mój Las. Uroczystość odbyła się w Nadleśnictwie Puławy. Dziękujemy za nagrody!!!  ... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Dzielimy się wiedzą ....

Kolejnym zadaniem jakie realizuje nasz ośrodek jest dzielenie się wiedzą i kształcenie przyszłych terapeutów pracujących z małymi dziećmi. W poniedziałek 3 czerwca 2019r. gościliśmy słuchaczki studiów podyplomowych Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka z ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Wystawa prac naszych uczniów

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac rękodzielniczych wykonanych przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku. Prace powstały na zajęciach przysposobienia do pracy i Klubu Twórczego Rękodzieła działającego w Oś... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Sensoplastyka - smacznie i kolorowo

3 czerwca 2019r. odbyły się ostatnie zajęcia w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Sensoplastyka® - wspieranie rozwoju uczniów poprzez działania z zakresu stymulacji sensorycznej”. Dzieci samodzielnie wykonały butelki sensoryczne z wykorzystaniem korali... czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10