Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2019

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Wycieczka do Portu Lotniczego Lublin

29.05.2019r. wychowankowie internatu wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Portu Lotniczego Lublin. Plan wycieczki był bardzo atrakcyjny: odprawa garażowa i celna z użyciem specjalnych przepustek, wejście na płytę lotniska- oglądanie startujących i lądujący... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Złota drużyna SOSW Świdnik

28 maja 2019r. odbyły się V Integracyjne Zawody Sportowe – turniej piłki nożnej pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Świdnickiego. Pierwsze piłki meczowe rozegrali: pan Łukasz Reszka i pan Radosław Brzózka. Zarząd Powiatu Świdnickiego ufundował nagrody dl... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Stop zanieczyszczeniom wody i powietrza w powiecie świdnickim"

Protokół z posiedzenia Jury XVIII Powiatowego Konkursu na prezentację multimedialną: "Stop zanieczyszczeniom wody i powietrza w powiecie świdnickim", które odbyło się 27 maja 2019r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Świdniku. Protokół z wyn... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Akcja na rzecz Hospicjum

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za włączenie się w akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Zebraliśmy kwotę 649,40zł. ... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

"Cudownych Rodziców mam...”

"Cudownych Rodziców mam...” Dzisiaj mieliśmy wspaniałych gości - rodziców naszych uczniów. Z okazji ich święta uczniowie przygotowali niespodziankę - energetyczne przedstawienie: piosenki przeplatane tańcem i multimedialnymi pokazami oraz słodkościami, które w czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Dzień otwarty w SPdP

Dzień otwarty w szkole przysposabiającej do pracy. 15 maja uczniowie z SOS-W ul. Wyścigowa w Lublinie zwiedzili naszą szkołę, wzięli udział w ciekawych zajęciach. Podczas warsztatów z hortiterapii oraz zajęć rękodzielniczych wykonali ozdoby w szkle i drewni... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Wojewódzki Konkursu Plastyczny „ Rajskie ptaki”

9 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozstrzygnięciu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Rajskie ptaki”, które odbyło się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kęble. Podczas uroczystości obejrzeli przedstawienie "Królewna Śnież... czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7