Przegląd artykułów w miesiącu

Kwiecień 2019

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Akcja #sadziMy

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy włączyli się w akcję #sadziMy. Wspólnie posadziliśmy dzisiaj sadzonki dębów. Gdy wyrosną zapewnią czyste powietrze i schronienie dla ptaków i owadów. To piękne zakończenie naszych obchodów Dni Ziemi.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

CyberOko

Dzisiaj naszym gościem był pan Mirosław Smagiel przedstawiciel firmy AssisTech zaprezentował nauczycielom oraz rodzicom nowoczesną technologię diagnozy oraz terapii - C-Eye® następcę CyberOka. Terapeuci, korzystający z systemu C-Eye® II PRO mogą ocenić stan... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Świdnik dla Autyzmu 2019

Z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu  2-go kwietnia 2019 roku ulicami Świdnika przeszedł niebieski pochód pod hasłem „Idź, maszeruj dla Autyzmu”.   Po raz szósty w centrum miasta (plac przy fontannie miejskiej) zebrała się społec czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Wizyta studyjna

Wizyta studyjna w SOSW w Świdniku nauczycieli ze Szwecji i Francji w ramach projektu: "Pathways to Inclusive Pedagogy" majacego na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat edukacji włączającej i doskonalenia nauczycieli. ... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

XVIII Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym XVIII POWIATOWY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ. pt "Stop zanieczyszczeniom wody i powietrza w powiecie świdnickim" Cele konkursu: Kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw pro-ekologiczny... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji

W dniu dzisiejszym wychowankowie internatu odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Świdniku. Policjanci przygotowali dla nas pogadankę na temat agresji oraz zachowań nieakceptowanych społecznie. Dziękujemy za miłe spotkanie !!!... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Z wizytą w Restauracji Świdniczanka

Uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy gościli w restauracji "Świdniczanka". Kelnerka, p.Oliwia, opowiedziała o swoim zawodzie i przybliżyła sztukę nakrywania do stołu. Następnie uczniowie zamówili wybrane przez siebie dania lub napoje. Dziękujem... czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7