Przegląd artykułów w miesiącu

Październik 2018

Aktualności
Administrator

Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze

30.10.2018 r. uczniowie naszego ośrodka uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku nt. „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku

W dniu 24.10.2018r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Dzieci z przejęciem słuchały o pracy jaką wykonują policjanci. Asp. Joanna Oraczewska i asp. szt. Arkadiusz Maluga przypomnieli dzieci... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Wycieczka do Chełma

W dniu 19.10.2018r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Chełma. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Konferencja „Razem łatwiej – wczesne wspomaganie dziecka w rozwoju, zadania i wyzwania”

18.10.2018r. odbyła się konferencja zorganizowana przez nasz ośrodek nt „Razem łatwiej – wczesne wspomaganie dziecka w rozwoju, zadania i wyzwania”. Nauczyciele, pedagodzy, dyrektorzy placówek oświatowych i instytucji z terenu powiatu oraz pozostali obecni na czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu okazji 15.10.2018r.z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie zabrali swoich nauczycieli w podróż.... W tym uroczystym nastroju odbyło się również uroczyste ślubowanie przedszkolaków i pierwszoklasistów. Wychowankowie podziękowali swoim nauczycielom ... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Kontakt z Rzecznikiem

Kontakt z Naszym Rzecznikiem: Najlepszą formą kontaktu z Rzecznikiem Praw Ucznia jest spotkanie z nim osobiście, ponieważ w bezpośredniej rozmowie najłatwiej jest wszystko wyjaśnić. Rzecznik Praw Ucznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Henryka Sie... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Koło Fortuny

9 października 2018 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku pojechali na integracyjną wycieczkę do Warszawy. Razem z naszymi uczniami w wyjeździe brali udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świdn... czytaj więcej..

Aktualności
Piotr Usidus

Rzecznik Praw Ucznia

W roku szkolnym 2019/2020 rolę Rzecznika Praw Ucznia w naszym ośrodku będzie pełniła pani Anna Zielińska - Wójcik.... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Klub twórczego rękodzieła

Od roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole działa koło pozalekcyjne: „Klub twórczego rękodzieła”. Zajęcia mają formę warsztatów, na których powstają wyroby artystyczne głównie z materiałów naturalnych i surowców wtórnych. Poniżej sznurkowe kwiaty wykonane ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 9 z 9