Przegląd artykułów w miesiącu

Marzec 2018

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"ŚWIDNIK dla AUTYZMU"

Zapraszamy do udziału w akcji "ŚWIDNIK dla AUTYZMU"!!!... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Śniadanie Wielkanocne

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste ŚNIADANIE WIELKANOCNE, w którym uczestniczył ks. proboszcz Andrzej Krasowski, wszyscy uczniowie i pracownicy ośrodka. RADOSNYCH ŚWIĄT życzymy wszystkim uczniom,rodzicom, nauczycielom i sympatykom ośrodka! ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

11. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święta Wielkiej Nocy”

Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w 11. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Święta Wielkiej Nocy” – tradycja i współczesność organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Podczas rozstrzygnięcia konkursu odbyła się również prezentacja zdo... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Dla Kacpra" - kiermasz ciast i świątecznych prac rękodzielniczych

Dziś w naszej placówce odbył się kiermasz ciast i świątecznych prac rękodzielniczych "Dla Kacpra". Zbiórka zakończyła się dużym sukcesem - wspólnymi siłami zebraliśmy kwotę 2155,13 zł - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy 1231,5 zł i Powiatowy Ośrodek Wspar... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wycieczka do Lublina

Dzisiaj wybraliśmy się z naszymi wychowankami internatu na wycieczkę do Lublina. Zwiedziliśmy Stare Miasto, Plac po Farze, Dziedziniec Zamkowy. Spacerowalismy po Krakowskim Przedmieściu oraz Placu Litewskim na którym nasza młodzież świetnie bawiła się na e... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zapraszamy na kiermasz wielkanocny!!!

25.03.2018r. w godz. 9-14 przy Kościele p.w.NMP Matki Kościoła w Świdniku odbędzie się kiermasz wielkanocny. Organizatorem kiermaszu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka działające przy SOS-W w Świdniku. Zachęcamy do zakupu stroików i innych ozdób świąte czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Powitanie Wiosny

Za oknem śnieg a my witamy wiosnę... ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zapraszamy na kiermasz ciast "Dla Kacpra"

Przyłączamy się do akcji pomocy dla ciężko chorego Kacpra Drzazgi ze Świdnika. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na KIERMASZ CIAST w poniedziałek w godz.8.00-11.00.... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Charytatywny Turniej w piłkę nożną o Puchar Wicestarosty Powiatu Świdnickiego Waldemara Białowąsa, pod patronatem Jacka Bąka ⚽⚽⚽

W turnieju wzięło udział 10 drużyn piłkarskich. Walka była piękna lecz zwycięstwo mogła zdobyć tylko jedna z nich. I miejsce drużyna Absolwentów KUL II miejsce drużyna Studentów KUL III miejsce drużyna SAWA ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Czytanie na zawołanie"

14 marca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „CZYTANIE NA ZAWOŁANIE”. Tym razem naszymi gośćmi były: Emilka, Julka, Ewelina i Justyna - nasze starsze koleżanki z Zespołu Szkół nr1 im. C.K.Norwida w Świdniku. Przeczytały naszym najmłodszym uczniom bajki o czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Program "ZA ŻYCIEM" - zajęcia integracji sensorycznej

Nasze najmłodsze słodziaki na zajęciach integracji sensorycznej ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dzień Kobiet

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z okazji Dnia Kobiet złożyli dzisiaj wszystkim paniom - pracownikom szkoły i koleżankom- życzenia, wręczając słodki upominek. Dzień Kobiet świętowaliśmy także w kawiarni:) ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Bierzmowanie

W dniu 04.03.2018 roku w Kościele p.w. N.M.P Matki Kościoła w Świdniku nasi uczniowie przyjęli sakrament bierzmowania. Uroczystość celebrował J.E. Ksiądz Biskup Józef Wróbel. Dziękujemy naszym katechetom za przygotowanie do tej uroczystości.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Witaminki - zajęcia profilaktyczne

27 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne "Witaminki" dla uczniów klas młodszych, poprowadzone przez panie psycholog z Miejskiego Centrum Profilaktyki w Świdniku. Celem zajęć było wzbudzenie w dzieciach entuzjazmu do przyjmowania zdro... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz uczniowie SOS-W w Świdniku składają serdeczne podziękowania dla ks. proboszcza Andrzeja Krasowskiego oraz dla wszystkich mieszkańców Świdnika, którzy zaangażowali się i wsparli 25.02.2018r. akcję charytatywną na rzecz naszego ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15