Przegląd artykułów w miesiącu

Luty 2018

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wycieczka do stadniny koni Bonanza w Kalinówce

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zwiedzali dzisiaj stadninę Bonanza w Kalinówce, jeździli konno,piekli kiełbaski na ognisku... Wróciliśmy do szkoły najedzeni i zadowoleni. Wycieczkę zaliczmy do udanych!;) ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Dzień Myśli Braterskiej - wizyta harcerzy w Urzędzie Miasta Świdnik

Z okazji zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej harcerze z 5 ŚDHNS "Polana" działającej przy naszym ośrodku odwiedzili Urząd Miasta Świdnik. Zwiedzili nowy budynek i dowiedzieli się jak funkcjonuje urząd. Mieli przyjemność osobiście złożyć życzenia oraz prze... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Dzień Myśli Braterskiej - wizyta harcerzy w Powiecie Świdnickim w Świdniku

Drużyna harcerska 5 ŚDHNS "Polana", do której należą wychowankowie naszego ośrodka, odwiedziła Powiat Świdnicki w Świdniku. Harcerze przekazali życzenia oraz kartkę z okazji Dnia Myśli Braterskiej na ręce Waldemara Białowąsa. Każdy harcerz otrzymał imienną... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Mundurowi goście w naszej szkole

13.02.2018r.odwiedzili nas uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość. Uczniowie naszej szkoły mieli niebywałą okazję zobaczyć, a nawet przymierzyć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy mundurowych i ratowników, aktywnie uczestnic czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Nasi harcerze na zimowisku

Harcerze 5 ŚDHNS "Polana" z naszego ośrodka wypoczywali na zimowisku w Warszawie. Podczas pobytu odwiedzili Muzeum Harcerstwa, Centrum Nauki Kopernik, zwiedzili stolicę nocą, a także poruszali się metrem i tramwajami.  W ostatnim dniu zimowiska zwiedz... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5