Przegląd artykułów w miesiącu

Grudzień 2017

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Wigilia szkolna

22.12.2017r. jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia cała społeczność szkolna spotkała się by wspólnie kolędować, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Na dzisiejszej uroczystości gościliśmy wicestarostę p.Waldemara Białowąsa, ks. Macieja Moli czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty florystyczne

20 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach florystycznych, podczas których mieli okazję własnoręcznie wykonać stroiki świąteczne. Warsztaty prowadziła florystka p.Anna Ekiert. Dziękujemy :)   czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

"Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

18 grudnia  wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunem p.Iwoną Oknińską uczestniczyli w zbiórce żywności w Stokrotce dla dzieci z powiatu świdnickiego w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Inicjatorem zbiórki  było Powiatowe Centrum czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera

Po raz kolejny zbieramy dary dla naszych Bohaterów, kombatantów, którzy walczyli o wolną, niepodległą Polskę! Zachęcamy do wsparcia. Zbiórka żywności i artykułów chemicznych potrwa do 15 grudnia 2017r. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Zaproszenie na warsztaty: "Drobne rzeczy, które cieszą"

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie warsztatowe z cyklu Drobne rzeczy, które cieszą. Odbędzie się ono 13 grudnia 2017r. w sali nr 9, godz. 14.30. Wspólnie zrobimy świąteczne ozdoby z papierowych figur geometrycznych. Jest to pomysł na przy... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Spotkanie mikołajkowe

Za nami spotkanie mikołajkowe, które tradycyjnie przygotowała dla naszych uczniów młodzież wraz z wychowawcami PCEZ w Świdniku. Jak zawsze miło spędziliśmy ten czas, wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Uczniowie i wychowawcy otrzymali upominki od Mikołaja. Dzięku... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pierwsza pomoc - zajęcia warsztatowe

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli dzisiaj w zajęciach warsztatowych poprowadzonych przez p. Magdalenę Kusiak. Na spotkaniu uczniowie przypomnieli sobie zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - zaczynając od prawidłowego wezw... czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7