Przegląd artykułów w miesiącu

Październik 2017

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Czytanie na zawołanie

27.10.2017r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytanie na zawołanie". Naszym gościem specjalnym była Pani dyrektor Elżbieta Krupa, która przeczytała uczniom bajkę pt.: "Jesienny liść". Tradycyjnie nie zabrakło konkursów, zagadek i prac plastycznych. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pamiętamy o Zmarłych...

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza, na którym zapalili znicze.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Strefa Historii w MOK

Wychowankowie internatu odwiedzili dzisiaj Strefę Historii w Miejskim Ośrodku Kultury. O wielu ciekawostkach związanych z kultową WSK-ą i rajdami motocyklowymi opowiadał młodzieży pan Andrzej Misiurski. Podczas spotkania nie zabrakło także zabawy -uczniowie k... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pomagamy najmłodszym

Przypominamy, że jak co roku zbieramy plastikowe nakrętki, które przekazujemy Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci im.Małego Księcia. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Szklane ogrody"

25.10.2017 r.uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ramach zajęć ogrodnictwa przygotowali ciekawe kompozycje w szkle z wykorzystaniem sukulentów i materiałów naturalnych. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Szale wykonane na palcach

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przekonali się, że do wykonania szalika nie potrzebne są druty czy szydełko. Na zajęciach rękodzielniczych wykonali piękne szale z włóczki na... palcach!:) Nowa technika tak spodobała się uczniom, że dziergają z zap... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Jesienne świeczniki

Uczniowie klasy Przysposabiającej do Pracy wykonali jesienne świeczniki. Pracom towarzyszyło wiele zabawnych sytuacji, bo zastygający szybko gips sprawiał liczne niespodzianki.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Tkanie na ramie...

 Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy na zajęciach rękodzielniczych rozpoczęli naukę tkania. Pierwszą pracą, jaką wykonali była jesienna makatka. To dopiero początek ich przygody z tkaniem, a już wspaniale sobie radzą! Wykorzystując kolorową wełnę czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wycieczka do Krasnobrodu i Zwierzyńca

18.10.2017r.uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Krasnobrodu i Zwierzyńca. Podczas niej mieli okazję zobaczyć rezerwat leśny „Święty Roch”, muzeum wieńców dożynkowych i okazałą ptaszarnię. Ciekawość wycieczkowiczów wzbudziła również Kaplica na czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nasi skrzydlaci przyjaciele". Termin składania prac 16.11.2017r.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Spotkanie z pielęgniarką szkolną

Uczniowie  Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w spotkaniu z panią pielęgniarką. Na zajęciach p. Krysia przeprowadziła pogadankę na temat zdrowego odżywiania. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2017r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła  "jabłkowa gala oscarowa" - uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom, nagradzając ich w poszczególnych kategoriach;).  Apel miał chara czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zabawa w Grocie Solnej

W czwartkowy mokry dzień, przedszkolaki i uczniowie klasy drugiej odwiedzili Grotę Solną. Zabawa w kryształkach soli dostarczyła nam wiele radości i pozytywnych wrażeń. Już teraz, żadne wirusy nam nie straszne :-) ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wycieczka na "Farmę Iluzji" w Trojanowie.

3.10.2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce na "Farmę Iluzji" w Trojanowie. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pieczemy gofry

Uczniowie SPdP na zajęciach przysposobienia do pracy przyrządzili gofry. Było pysznie;) ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15