Przegląd artykułów w miesiącu

Wrzesień 2017

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dzień Chłopaka

29 września bawiliśmy się na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa była przednia głównie przy rytmach disco polo:) Wszystkim chłopakom życzymy szczęścia, miłości i spełnienia marzeń! ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

I miejsce w piłce nożnej dla naszych sportowców

Dnia 27 września 2017r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w piłce nożnej. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie: Radosław Zarzycki,Jan Sławiński, Dawid Sokołowski, Damian Majewski, Patryk Saneluta, Artur Kosior, Sebastian Gospodarek. W... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Terapia Integracji Sensorycznej

Migawki z pierwszych zajęć Integracji Sensorycznej w nowym roku szkolnym... ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Coś z niczego

Uczennice SPdP wykonały dzisiaj bransoletki z rurek do napojów:) ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Praktyki w hotelu Avion

W nowym roku szkolnym uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy kontynuują praktyki w świdnickim hotelu Avion. Za nami pierwsze zajęcia doskonalące czynności porządkowe. Uczniowie z wielkim entuzjazmem i sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Sprzątanie świata

15.09.2017r. uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". Na początku odbyły się warsztaty teoretyczne, podczas których prowadzący przekazali najważniejsze informacje na temat segregacji odpadów. Następnie nasi uc czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Konferencja Trawniki

Zapraszamy do udziału w konferencji nt. Uczeń z trudnościami edukacyjnymi i wychowawczymi w szkole – zadania i wyzwania. Konferencja odbędzie się 20 września w godzinach 9.30-12.30 w Zespole Szkół w Trawnikach.... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Po wakacyjnej przerwie w naszym Ośrodku odbyła się dzisiaj uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów! ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8