Przegląd artykułów w miesiącu

Czerwiec 2017

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Był to szczególny dzień pełen podziękowań i uścisków. Wiele emocji wzbudził krótki film o naszych absolwentach, których pożegnaliśmy z łezką w oku. Życzymy im wszystkiego najlepszego na czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Przetarg

Przetarg na budowę placu zabaw przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku Dokumenty: Ogłoszenie SIZW Załącznik nr 2 Załącznik nr 3 Załącznik nr 4 Załącznik nr 5 Załącznik nr 6 Załącznik nr 7 Załącznik nr 8 Przetarg rar... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Bezpieczne wakacje

21 czerwca 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią policjantką Magdaleną Szczepanowską z Powiatowej Komendy Policji w Świdniku, która wygłosiła prelekcję na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Piekarz w naszej szkole

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy piekarza p. Artura Maligłówkę, który poprowadził z uczniami gimnazjum i SPdP zajęcia warsztatowe. Pod czujnym okiem pana Artura uczniowie wypiekali chleby, bułki, pizzę, drożdżówki, hot-dogi. Zajęcia były niezwykle ciekawe,... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Bal Absolwentów

14 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie pięciu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy opuszczają już mury naszego Ośrodka: Anię, Małgosię, Marcina, Dawida i Krzysztofa. Wychowawczyni klasy p. Danusia wręczyła absolwentom drobne upominki, podzięk czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Warsztaty fryzjerskie

14.06.2017 r.odbyły się w szkole warsztaty fryzjerskie. Pani Beatka, mama naszej uczennicy, przebliżyła zawód fryzjera, pokazała akcesoria fryzjerskie i katalogi. Fryzury powstawały w szybkim tempie, bo okazja do nich była niebywała - chwilę potem zaczynał si czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Piaskoterapia

Podczas zajęć terapii ręki i wczesnego wspomagania rozwoju uczniowie podejmują pierwsze próby tworzenia w wannie piaskowej. Piaskoterapia podoba się zarówno młodszym, jak i starszym uczniom. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Poznajemy świat zawodów

12 czerwca 2017 r. uczniowie klas III Gimnazjum i klas SPdP uczestniczyli w warsztatach praktycznych zorganizowanych przez firmę Eko-Błysk w Galerii Venus w Świdniku. Pracownicy firmy zapoznali naszych uczniów z dostępnymi środkami czystości i obsługą maszyny czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Wspólnie zrobimy grę planszową

Za nami pierwsze spotkanie warsztatowe z cyklu: Drobne rzeczy, które cieszą. Rysowaliśmy nasze wydarzenia dnia i uczyliśmy się tworzenia tzw. kalendarza przeżyć. Zapraszamy na następne spotkanie w dniu 21 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 (klasa nr 9, na par... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

III Wojewódzkie Zawody Sportowe

7 czerwca 2017 na obiektach Miejskiego Klubu Sportowego Aviia (współorganizatora imprezy) odbyły się III Wojewódzkie Zawody Sportowe. Organizatorem zawodów był nasz Ośrodek. Honorowy Patronat objął Starosta Powiatu Świdnickiego. Puchary ufundował Marszałek Wo... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Piknik Rodzinny

2 czerwca 2017r. odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Worek medali dla uczniów SOSW

W dniu wczorajszym (31/05/2017) uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku wzięli udział w Regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Krasnymstawie. W zawodach uczestniczyło 6 zawodników naszego Ośrodka: Krzysztof Wosiek, Artur Kosior,... czytaj więcej..

Wyników 1 - 12 z 12