Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2017

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wycieczka do Bałtowa

30.05.2017r.uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa. Zwiedzili z przewodnikiem Park Jurajski,okazały Zwierzyniec Bałtowski i Muzeum. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Piknik Rodzinny

Nauczyciele Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Piknik Rodzinny. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

XXXIV Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

24 maja 2017 w Kraśniku odbył się: XXIV REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie: Krzysztof Wosiek ( kapitan), Radosław Zarzycki, Michał Ryłowicz, Artur Kosior(bramkarz), Patryk Saneluta, Jakub Widz, Wojciech czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku w Dęblinie

Już drugi raz uczniowie naszego ośrodka, należący do drużyny harcerskiej działającej w szkole, brali udział w Zlocie Drużyn Nieprzetartego Szlaku w Dęblinie. Pogoda i dobre humory dopisały. Galeria pamiątkowych zdjęć ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Konkurs: „Płynie Wisła jak łza czysta”

Regulamin wojewódzkiego konkursu plastycznego dla uczniów specjalnych ośrodków Szkolno- Wychowawczych oraz szkół specjalnych województwa lubelskiego „Płynie Wisła jak łza czysta” Cele konkursu: Włączenie się w obchody Roku Wisły Podtrzymywanie tradycji ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Centrum Ogrodnicze w Wierzchowiskach

Za nami kolejne zajęcia warsztatowe w Centrum Ogrodniczym w Wierzchowiskach Drugich. Uczniowie przesadzali i podlewali rośliny, plewili chwasty. Pogoda dopisała, więc praca była niezwykle przyjemna i już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu na zajęcia ;)... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Drzwi Otwarte

Zapraszamy na "Drzwi Otwarte" do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w dniu 17 maja 2017 roku.  ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty ogrodnicze

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy rozpoczęli cotygodniowe zajęcia z ogrodnictwa w Centrum Ogrodniczym w Wierzchowiskach Drugich. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Drobne rzeczy, które cieszą - Małgorzata Bogusz

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz dziadków na cykl zajęć Drobne rzeczy, które cieszą.  Zajęcia te będą miały formę krótkich warsztatów, pokazujących proste pomysły, które możemy wykorzystać we własnych domach z własnymi, małymi dziećm... czytaj więcej..

Wyników 1 - 9 z 9