Przegląd artykułów w miesiącu

Kwiecień 2017

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Niezwykły Artysta w naszej szkole...

28 kwietnia gościliśmy w naszym Ośrodku wspaniałego malarza pana Jerzego Omelczuka, należącego od 1982 roku do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami. To dla nas wielki zaszczyt, że tak utalentowany artysta odwiedził naszą szkołę, opowiedział ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Wystawa prac rękodzielniczych naszych uczniów

28 kwietnia  w Galerii "Za szybą" Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku Wicestarosta Powiatu Świdnickiego p. Waldemar Białowąs oraz Dyrektor SOS-W w Świdniku p. Beata Michniewicz otworzyli uroczyście wystawę prac rękodzielniczych naszych uczniów. W urocz... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Bierzmowanie

28.04.2017 uczniowie naszego Gimnazjum przystąpili do Bierzmowania. Uroczystość odbyła się w Parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku. Sakramentu udzielił ks. bp Mieczysław Cisło. Młodzież przygotowała p. Iwona Oknińska. Zdjęcia p. M. Kiryła. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

II Zawody Integracyjne - piłka nożna

miejsce Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Świdniku miejsce Ośrodek Wsparcia Stacja Świdnik II miejsce Warsztaty Terapiii Zajęciowej w Mełgwi miejsce Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Kozicach czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Przedstawienie

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 im. C.K.Norwida w Świdniku wraz z opiekunami: p.Agnieszką Mazurek i ks.Grzegorzem Gutem. Młodzież przedstawiła naszym uczniom misterium wielkanocne "Mój Chrystus połamany". Przedstawi... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dzień Ziemi

20 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI. Z tej okazji nauczyciele przygotowali ciekawą prezentację na temat znaczenia wody w życiu człowieka, jej obiegu w przyrodzie, zanieczyszczeniach i ochronie. Pod kierunkiem pani Izy uczniowie badali właś czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Dzień Zdrowego Odżywiania

19 kwietnia jak co roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Zdrowego Odżywiania. Uczniowie samodzielnie wykonali wiosenne kanapki, przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania, rozwiązywali zagadki, a przy tym dobrze się bawili. czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

X Wojewódzki Konkurs Plastyczny Święta Wielkiej Nocy

Uczniowie naszego ośrodka uczestniczyli w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Święta Wielkiej Nocy organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Dziękujemy za nagrody!!! ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Warsztaty świąteczne w gimnazjum

10.04.2017 r.uczniowie gimnazjum uczestniczyli w świątecznych warsztatach. Poznali tradycje i zwyczaje zbliżających się świąt i mieli okazję własnoręcznie przygotować stroiki na wielkanocny stół. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Nasza szkoła włącza się w obchody Roku Rzeki Wisły

Dzisiaj (07.04.2017) gościliśmy pana wicestarostę Waldemara Białowąsa, który otworzył wystawę "Polska leży nad Wisłą". Podczas spotkania mieliśmy przyjemność posłuchać legendy "Warkocz królewny Wisełki", którą w ramach akcji "Czytanie na zawołanie" przeczytał... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

V PowiatoweTargi Edukacyjne

5 kwietnia 2017r. nasza szkoła uczestniczyła w V Powiatowych Targach Edukacyjnych w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Kiermasz wielkanocny

Serdecznie zapraszamy na KIERMASZ WIELKANOCNY 4 kwietnia 2017r., który odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku w godz. 9-12. Wystawione będą prace naszych uczniów - stroiki, pisanki, kurczaczki, baranki i inne ozdoby świąteczne. Zapraszamy!!! ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Czytanie na zawołanie

W piątek 31 marca 2017 r. w naszym Ośrodku odbyły się kolejne zajęcia w ramach akcji „Czytanie na zawołanie”. Tym razem naszymi gośćmi była młodzież z Zespołu Szkół Nr1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku. Wolontariuszki Klaudia, Kinga i Weronika przecz... czytaj więcej..

Wyników 1 - 13 z 13