Przegląd artykułów w miesiącu

Marzec 2017

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Sadzimy drzewa

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela pana Artura przyłączyli się do akcji sadzenia drzew. Wspólne ognisko było pięknym zakończeniem pracowitego dnia. A drzewa niech nam pięknie rosną! ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Babka wielkanocna

Coraz bliżej święta... Na zajęciach kulinarnych uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy upiekli dzisiaj cytrynową babkę. Wyszła pyszna:) Przepis zaliczamy do udanych. Na pewno upieczemy ją ponownie u siebie w domach na Wielkanoc. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Papierowa wiklina czyli coś z niczego

Na zajęciach przysposobienia do pracy doskonalimy umiejętność wyplatania koszyków z papierowej wikliny. Wychodzi nam coraz lepiej;) ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Debiuty - Ogólnopolski Festiwal Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych

23 marca 2017 r. uczniowie gimnazjum mieli niebywałą okazję zobaczyć występy wokalne laureatów konkursu "Debiuty". Festiwal zorganizowany był na scenie Teatru Starego w Lublinie. Dziękujemy za zaproszenie!!! czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Dzień Świadomości Autyzmu

2. kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Świdnik po raz kolejny „zaświeci na niebiesko”, solidaryzując się w ten sposób z osobami dotkniętymi problemem autyzmu. W związku z powyższym, Stowarzyszenie Przyjaciół czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

III Konferencja

Zapraszamy na III Konferencje naukowo- szkoleniową z cyklu nauczanie dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu wyzwaniem dla współczesnej edukacji która odbędzie się 26 kwietnia 2017 rok  Zapisy oraz szczegóły konferencji Konferencja naukowo- s... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioły w zimowej szacie"

9.03.2017 r. gościliśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kęble na rozstrzygnięciu II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Anioły w zimowej szacie". Laureaci konkursu mieli okazję obejrzeć przygotowane przez gospodarzy przedstawienie pt. "Mała Syr... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zajęcia praktyczne w supermarkecie

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ramach zajęć praktycznych z przedmiotu: funkcjonowanie osobiste i społeczne, wybrali się dzisiaj na zakupy. Zadaniem uczniów było odszukanie produktu z listy zakupów, sprawdzenie ceny w czytniku oraz obliczenie cz... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Obrazki z kawy

Obrazki z ziaren wykonane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Już nie straszny nam pistolet, świetnie dajemy sobie radę! ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10