Przegląd artykułów w miesiącu

Luty 2017

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Warsztaty ogrodnicze w gimnazjum

23.02.2017 r. odbyły się warsztaty ogrodnicze. Uczniowie dwóch klas gimnazjum wysadzali cebulki wiosennych kwiatów. W rezultacie prac powstał całkiem okazały klasowy ogródek. Po zakończonej pracy, z racji "Tłustego czwartku", uczestnicy warsztatów częstowa czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Master Chef Junior

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy upiekli dzisiaj swój pierwszy tort owocowy według przepisu z książki "Master Chef Junior". Wyszedł okazały, a jak smakował!... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Alternatywa dla pączków ...

Uczniowie II zespołu edukacyjno-terapeutycznego na zajęciach z gospodarstwa domowego upiekli kruche babeczki, następnie ozdobili je polewą czekoladową. Idealny deser na tłusty czwartek (jeśli ktoś nie lubi jeść pączków) Opiekun grupy: p.Iwona Jarecka ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Teatr muzyczny

Na początku lutego uczniowie II zespołu edukacyjno- terapeutycznego odwiedzili Teatr Muzyczny w Lublinie, po zwiedzeniu budynku teatru udali się na salę widowiskową w celu obejrzenia spektaklu pt. "Kot w butach". ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Poznajemy świat zawodów" - prace biurowe

20 lutego odbyły się drugie warsztaty zorganizowane w ramach realizacji projektu "Poznajemy świat zawodów". Tym razem uczniowie odwiedzili szkolny sekretariat i mieli okazję poznać sprzęt i prace biurowe. Największą ciekawość uczniów wzbudziło samodzielne kse czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

String Art

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Gimnazjum oraz uczestnicy Koła Twórczego Rękodzieła od kilku dni wykonują prace techniką String Art, które wyeksponowane będą na kwietniowej wystawie w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Wykorzystując drewniane d... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zajęcia warsztatowe w hotelu Avion

Od lutego 2017r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy co tydzień uczestniczą w zajęciach warsztatowych w hotelu Avion w Świdniku. Tam doskonalą swoje umiejętności w zakresie prac porządkowych - m.in.: poznają podstawowe środki czystości, materiały i ur... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Karnawał trwa!

17 lutego (piątek) szkolna świetlica tętniła kolorami i muzyką. Nasi uczniowie wraz z wolontariuszami z Zespołu Szkół Nr 1 im.C.K. Norwida w Świdniku uczestniczyli w Balu Karnawałowym. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursac czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Poczta walentynkowa

W dniu św. Walentego14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował "Pocztę Walentynkową". Uczniowie wrzucali zaadresowane życzenia do specjalnie przygotowanej skrzynki. Na piątkowej zabawie karnawałowej  "walentynkowe listonoszki" wręczały pocztę adresa... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Kulig w Kazimierzówce

9.02.2017r. uczniowie Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w kuligu w Kazimierzówce. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Biwak harcerzy

2.02.2017 roku zorganizowany został biwak harcerzy w naszej szkole. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zima, zima, zima...

Zimowe zabawy uczniów mieszkających w internacie. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wyprawa przez Polskę

Kochani, pragniemy Was poinformować, iż Nasz pozytywnie zakręcony nauczyciel wychowania fizycznego Pan Piotr Usidus organizuje pod koniec czerwca rowerową wyprawę przez Polskę. Artykuł w lokalnej prasie: Głos Świdnika.... czytaj więcej..

Wyników 1 - 13 z 13