Przegląd artykułów w miesiącu

Grudzień 2016

Aktualności
Administrator

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzinom, naszym sympatykom i wszystkim pracownikom :) roku obfitego w samo Dobro, Radość oraz Nadzieję. Szczęśliwego Nowego 2017 Roku! ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Wesołych Świąt!!!

22 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie i pracownicy ośrodka, goście ze Starostwa Powiatowego w Świdniku, ksiądz proboszcz parafii NMP Matki Kościoła oraz przyjaciele naszej szkoły. Po uroc czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty plastyczne w gimnazjum

19.12.2016 r .uczniowie gimnazjum uczestniczyli w świątecznych warsztatach plastycznych. Przygotowali na nich bombki i choinki z wykorzystaniem cekolu i materiałów dekoracyjnych. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Przygotowania do świąt...

W Szkole Przysposabiającej do Pracy przygotowania do świąt pomału dobiegają końca... Po kiermaszowych zmaganiach uczniowie przystąpili do przygotowania stroików na swoje wigilijne stoły. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Podziękowania dla Castoramy

Bombki podarowane nam przez Castoramę ozdobią w tym roku świąteczne stoły na szkolnej wigilii. Serdecznie dziękujemy! ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Pomóżmy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w apelu "Zostań Mikołajem dla zwierząt". Rozpoczęliśmy  w ten sposób akcję pomocy dla psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie. Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do udziału w zbiórc. Z... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Święta tuż, tuż..

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowują kartki świąteczne dla przyjaciół Ośrodka oraz dla swoich bliskich. Każda jest inna i wyjątkowa. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

XIX Międzynarodowe Spotkanie z Piosenką Nieprzetartego Szlaku

W dniach 2-3.12.2016 nasz zespół teatralny wziął udział w XIX Międzynarodowych Spotkaniach z Piosenką Nieprzetartego Szlaku, który odbywał się w Lublinie. W tym roku tematem przeglądu były "Spotkania Cygańskie", toteż nasze piosenki ("Miszto" i "Cyganeczka Zo... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Mikołaj w SOSW

Za nami spotkanie mikołajkowe, które tradycyjnie przygotowała dla naszych uczniów młodzież wraz z wychowawcami z internatu PCEZ w Świdniku. Jak zawsze miło spędziliśmy ten czas, wspólnie śpiewaliśmy kolędy,uczniowie otrzymali upominki od Mikołaja:) ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla osób niepełnosporawnych.

Zespól Szkół w Piaskach gościł kolejnych sportowców turnieju, zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kozicach Dolnych. Wzięli w nim udział podopieczni Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Kozicach i Świdniku, Domu Pomocy Społe... czytaj więcej..

Wyników 1 - 11 z 11