Przegląd artykułów w miesiącu

Listopad 2016

Aktualności
Administrator

Spotkanie z Inspektorem

30 listopada w naszej szkole gościł starszy inspektor, pan Ryszard Borowiec. Tematem spotkania było bezpieczeństwo uczniów na terenie szkoły i poza nią. ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Kiermasz Świąteczny

Od kilku dni nasi uczniowie przygotowują stroiki, wianki, bombki i inne ozdoby świąteczne na kiermasz świąteczny, który odbędzie się już w najbliższy weekend w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku w dniach 03.12.16 (godz. 13-19) oraz 04.12.16r. ( godz. 10-17). ... czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Zabawa Andrzejkowa w Mełgwi

24 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w zabawie andrzejkowej w WTZ w Mełgwi. Jak zawsze zabawa była przednia! Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas:) czytaj więcej..

Aktualności
Administrator

Zabawa Andrzejkowa

Tak mówią stare przysłowia bo też Wilgilia Św. Andrzeja przypadającą na 29 listopada obchodzona dziś u Nas to tradycyjny wieczór wróżb. Tradycje wróżb Andrzejkowych przetrwały w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym do naszych czasów, są beztroska, osobliwa... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Czytanie na zawołanie

24.11.2016 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Czytanie na zawołanie”. Gościem specjalnym był p. Dariusz Szałaj, dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Świdniku, który przeczytał naszym uczniom bajkę o „Misiu i mówiącym kamieniu”. Następnie, czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty ekologiczne w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Lublinie

22.11.2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach ekologicznych zorganizowanych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. Podczas pokazu poznali wygląd, zachowania i zwyczaje wybranych zwierząt leśnych i uczyli się czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Zajęcia z ogrodnictwa

Jesienne prace na terenie naszej szkoły. ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty organowe

16 listopada uczniowie gimnazjum uczestniczyli w warsztatach organowych w Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku. Dziękujemy organiście p. Sławomirowi Iwanickiemu za zaproszenie i ciekawy pokaz. czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty papieru czerpanego

W naszej szkole gościliśmy dzisiaj pana Krzysztofa Wilkołazkiego, który przeprowadził warsztaty - "Papier czerpany". Na zajęciach uczniowie poznali technikę i niezbędne narzędzia do tworzenia papieru. Każdy z uczestników samodzielnie wyczerpał papier i ozd... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Co słychać w świetlicy?

Wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Uczniowie mają możliwość zarówno odrobić pracę domową, jak i dobrze się bawić. Czas wolny po lekcjach spędziliśmy dzisiaj na wspólnych rozmowach i przy ciekawych grach planszowych. Najmłodsi chętnie grali w "łapki", układa... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"W świecie uczuć i emocji"

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli dzisiaj w zajęciach warsztatowych w ramach realizacji programu o charakterze profilaktycznym: "W świecie uczuć i emocji". Celem tego spotkania było uświadomienie młodzieży możliwości panowania nad swoi... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Narodowe Święto Niepodległości

10.11.2016 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Śpiewano pieśni legionowe i recytowano wiersze. Przygotowano bardzo interesującą i atrakcyjną dla dzieci prezentację multimedialną składającą się z filmów, piose czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wizyta Smoka Wawelskiego w naszej szkole

Wizyta Smoka Wawelskiego w naszej szkole... Dzieci z klasy 3a SP nr 7 razem ze swoją wychowawczynią p.Teresą Ślęp oraz zaproszoną do współpracy bibliotekarką p.Katarzyną Ciołek z oddziału dziecięcego filii nr 4 MPBP, przygotowały dla naszych uczniów wspaniałe... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zajęcia prasowania w SPdP

Doskonalimy umiejętność prasowania na zajęciach przysposobienia do pracy... ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zajęcia kulinarne w SPdP

Na czwartkowych zajęciach kulinarnych uczniowie III klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy wykonali pyszne ciasto 3 bit bez pieczenia. Dzisiaj zaprosili koleżanki z I i II klasy na wspólną degustację. ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 15 z 15