Przegląd artykułów w miesiącu

Kwiecień 2016

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Warsztaty rękodzielnicze dla nauczycieli "Co w trawie piszczy - owady świata"

28.04.16 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzielnicze dla nauczycieli pod hasłem "Co w trawie piszczy - owady świata" z wykorzystaniem techniki String Art. Warsztaty te były jednym z działań podjętych w ramach realizacji projektu ekologicznego finan... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Niezwykli goście w naszej szkole" - kosmetyczka

Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Niezwykli goście w naszej szkole". Tym razem odwiedziła nas kosmetyczka - pani Anna Bąbik. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się kosmetyczka, gdzie pracuje, jak powinniśmy pielęgnować naszą skórę i p... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zajęcia praktyczne w Centrum Ogrodniczym w Wierzchowiskach Drugich

Dnia 25 kwietnia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy rozpoczęli zajęcia praktyczne z ogrodnictwa w Centrum Ogrodniczym w Wierzchowiskach Drugich. Dzisiaj plewiliśmy i obkopywaliśmy róże oraz zwiedzaliśmy hurtownię ogrodniczą. Będziemy tu uczyć się i p... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Uczniowie naszej szkoły obchodzili go już dzisiaj, a tematem przewodnim była woda. Dzień rozpoczęliśmy od wycieczki do Zakładu Kanalizacji i Wodociągów "Pegimek". Pani kierownik oprowadziła nas po zakład czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

1050 rocznica Chrztu Polski

My też świętujemy 1050 rocznicę Chrztu Polski. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Wielkie prasowanie

U nas wielkie prasowanie... :) W ramach zajęć przysposobienia do pracy nasi uczniowie nabywają wiedzę i praktyczne umiejętności w takich dziedzinach jak: gospodarstwo domowe i zajęcia kulinarne, prace porządkowe w szkole i otoczeniu, prace ogrodnicze oraz pra... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Nasz szkolny ogódek

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ramach zajęć z elementami hortiterapii wysiewali dziś pierwsze warzywa i kwiaty. Założyli również hodowlę fasoli, którą będą się teraz opiekować i obserwować. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Idź-maszeruj-biegnij dla autyzmu"

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w akcji: "Idź-maszeruj-biegnij dla autyzmu" zorganizowanej z okazji obchodów Dnia Autyzmu. Poświęćmy chwilę na refleksje: "Czy znasz dziecko autystyczne? Z jakimi trudnościami spotykają się oso... czytaj więcej..

Wyników 1 - 9 z 9