Przegląd artykułów w miesiącu

Marzec 2016

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Święta Wielkiej Nocy"

W marcu uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Święta Wielkiej Nocy - tradycja i współczesność" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i zdobyli aż 5 nagród. Po rozstrzygnięciu konkursu mieli rów... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Powitanie Wiosny

21 marca 2016 r. uczniowie naszego Ośrodka świętowali nadejście Wiosny. W tym dniu nie zabrakło licznych atrakcji - odbył się m.in wiosenny korowód z kwiatami, topienie Marzanny oraz konkurs piosenki karaoke. czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Niezwykli goście w naszej szkole" - lalkarz

Za nami wycieczka do Teatru H.Ch. Andersena w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dziś w spotkaniu z lalkarzem, który przedstawił nam różne rodzaje lalek teatralnych. Wśród nich znalazły się m.in.: pacynki, kukiełki, jawajki, marionetki. Twórca la... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Dziękujemy Izabelce!!!

Odwiedziła nas dzisiaj wspaniała dziewczynka z przedszkola "Kubuś Puchatek" w Świdniku, która przekazała swoje prezenty urodzinowe naszym niepełnosprawnym wychowankom. Dziękujemy Ci Izabelko za Twoje dobre serduszko i super pomysł!! ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zajęcia filcowania

Uczniowie SPdP na zajęciach przysposobienia do pracy pod okiem pani Asi doskonalą umiejętność filcowania. Wykonywali już piękne broszki i kwiaty, a teraz przyszła kolej na filcowe pisanki. Trzeba przyznać, że wspaniale sobie radzą. Zobaczcie sami! ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Urodziny w naszym przedszkolu

Przedszkolaki gościły dziś u siebie uczniów I klasy SP, by móc wspólnie świętować 7 urodziny Mai :) Dzieci wraz z paniami zaśpiewały jubilatce "Sto lat" i złożyły życzenia. Nie zabrakło również pysznego tortu i prezentów. To był wesoły dzień, pełen wrażeń.... czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6