Przegląd artykułów w miesiącu

Styczeń 2016

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Bal karnawałowy

W piątek (29.01.2016) w naszym Ośrodku odbył się Bal Karnawałowy. Szkolną zabawę uświetnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trawnikach, którzy przygotowali dla nas koncert kolęd i pastorałek. Później wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. Najbardziej oczeki... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

"Niezwykli goście w naszej szkole" - instruktor nurkowania

W czwartek 28.01.2016 r. gościliśmy w naszej szkole instruktora nurkowania p. Marcina Fatlę z Lublina. Podczas spotkania nasi uczniowie mieli okazję przymierzyć strój oraz obejrzeć specjalistyczny sprzęt, jakim posługuje się nurek. Pan Marcin udostępnił filmy... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Zajęcia dogoterapii

W naszym ośrodku już od 4 lat prowadzone są zajęcia dogoterapii w ramach rewalidacji. Uczniowie chętnie uczestniczą w spotkaniach z psem terapeutycznym. Pies motywuje dzieci i młodzież do wykonywania ćwiczeń wszechstronnie wpływających na rozwój. Przede ws... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Upominki na Dzień Babci i Dzień Dziadka...

Już wkrótce Dzień Babci i Dziadka... Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy rozpoczęli przygotowywanie upominków. Na zajęciach rękodzielniczych wykonali broszki z organzy dla swoich babć. ... czytaj więcej..

Aktualności
Katarzyna Kutrzepa

Najłatwiejsze ciasto w świecie...

Najłatwiejsze ciasto w świecie....:) Zdążyliśmy już odpocząć po świątecznej uczcie i na zajęciach przysposobienia do pracy upiekliśmy dziś ciasto marchewkowe. Aromat i smak ciasta wspaniały. Polecamy do zimowej herbaty ;) ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6