Przegląd artykułów w miesiącu

Grudzień 2015

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Warsztaty stolarskie z Castoramą

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli dziś w "Majsterkowie"- warsztatach stolarskich przeprowadzonych przez pracownika Castoramy z Lublina- panią Paulę Sowę. Uczniowie samodzielnie wykonali drewniane stojaki na kubki oraz skrzyneczki, któr... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Niezwykli goście w naszej szkole - chór "Arion"

17 grudnia 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Niezwykli goście w naszej szkole". Tym razem odwiedził nas chór męski "Arion" ze Świdnika. Dyrygentem chóru jest pani Magdalena Celińska. Podczas spotkania pani Magda nawiązała wspaniały kontakt z naszy czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Gratulacje dla naszych laureatów!

Uczniowie naszej szkoły zdobyli aż 7 nagród w Miejskim X Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym pt. „Stroiki i Pocztówki Świąteczne". Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!! ... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Świąteczne wypieki w SPdP

Świąteczna atmosfera na dobre już zawitała w naszej szkole. W salach lekcyjnych coraz więcej dekoracji bożonarodzeniowych, a zapachy piernikowych ciastek coraz częściej wypełniają szkolne korytarze....Dzisiaj uczniowie SPdP własnoręcznie wykonali świąteczne ł... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Kiermasz świąteczny w MOK

Zapraszamy serdecznie na kiermasz świąteczny organizowany w MOK w Świdniku, w dniach 5.12.2015r. w godz. 11-.00-18.00 i 6.12.2015r. w godz. 11.00 - 17.00, na którym wystawione będą prace uczniów naszego Ośrodka. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowali stroik... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

W stadninie koni

Za nami dzień pełen wrażeń:) Odwiedziliśmy dziś stadninę koni "Bonanza" w Lublinie. Wycieczkę niewątpliwie zaliczamy do udanych. Oprócz tego, że mogliśmy podziwiać piękne zwierzęta, dotknąć ich, to wzbogaciliśmy również swoją wiedzę na temat hodowli koni, zas... czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7