Przegląd artykułów w miesiącu

Październik 2015

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Lekcja biblioteczna

W październiku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Świdniku uczestniczyli w lekcji bibliotecznej zorganizowanej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Świdniku. Podczas wizyty zapoznali się z biblioteką, wysłuchali ciekawego opowia... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Terapia ręki

W roku szkolnym 2015/2016 oferta edukacyjna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku została poszerzona o zajęcia Terapii Ręki. Zajęcia te służą usprawnianiu tzw. małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni  i palców i mają na celu popraw... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Przetwory na zimę

Jesień w naszej szkolnej pracowni gastronomicznej to czas intensywnej pracy. Na zajęciach przysposobienia do pracy przygotowywaliśmy zapasy na zimę - kompoty owocowe oraz przetwory z warzyw. Wszyscy aktywnie brali udział w ich przygotowaniu - myli produkty, k... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Niezwykli goście w naszej szkole

8.10.2015 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu "Niezwykli goście w naszej szkole". Tym razem odwiedził nas zespół ratowników medycznych z Pogotowia Ratunkowego w Świdniku. Podczas spotkania nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać informacji na tema... czytaj więcej..

Aktualności
Karolina Wiśniewska

Sprawni razem

Dnia 1.10.2015 roku w Bystrzycy odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego ZSS” Sprawni Razem” w piłce nożnej. Organizatorami Mistrzostw byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bystrzycy oraz Odział Wojewódzki ZSS” Sprawni Razem”. Celem zawodów było... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5