Turnusy rehabilitacyjne

                                Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku od lat organizuje wycieczki, wyjazdy na zielone szkoły i turnusy rehabilitacyjne dla dzieci wraz z opiekunami. W organizacji turnusów wspomaga nas Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Regionalny w Lublinie. Organizowane przez nas turnusy rehabilitacyjno -rekreacyjne są ważnym elementem uspołeczniania, rehabilitacji i integracji naszych wychowanków z ich pełnosprawnymi rówieśnikami. Są formą aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu i korzystnie wpływają na zdrowie i rozwój społeczny naszych wychowanków.

Korzystamy z ofert różnych ośrodków:

  • 2012r. – Jastrzębia Góra
  • 2013r. – Murzasichle
  • 2014r. – Bieszczady

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook