Koło plastyczne

                       Zajęcia koła plastycznego prowadzone przez panią Magdalenę Baracz są skierowane do wszystkich wykazujących chęć i zapał do pracy twórczej. Ogólnym założeniem zajęć jest:

  • wspomaganie wszechstronnego rozwoju ucznia,
  • rozbudzanie zainteresowania plastyką,
  • aktywizowanie do twórczego działania,
  • umożliwienie odreagowania trudnych emocji, które często towarzyszą dzieciom i młodzieży uczęszczających do naszego Ośrodka.

Zajęcia plastyczne rozwijają sprawność manualną, wrażliwość, koncentrację uwagi, usprawniają spostrzeganie wzrokowe i koordynację wzrokowo – ruchową. Zgodne z założeniami uczniowie na zajęciach mają możliwość poznania i wypróbowania ciekawych technik plastycznych. Ponadto doskonalą swój warsztat w zakresie umiejętności stosowania różnorodnych materiałów i narzędzi plastycznych.                                                                                        Uczestnicy koła plastycznego systematycznie biorą udział konkursach plastycznych zdobywając wyróżnienia i nagrody. Odniesione sukcesy utwierdzają wychowanków we własnych możliwościach i pobudzają do dalszej aktywności. W okresie świątecznym podczas zajęć koła przygotowują stroiki i ozdoby świąteczne, które można podziwiać w czasie wystaw i kiermaszy.

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook