Konkursy

Aktualności 2016/2017

Uczniowie naszego ośrodka uczestniczyli w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Święta Wielkiej Nocy organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Dziękujemy za nagrody!!!

  • 9.03.2017r.gościliśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Kęble na rozstrzygnięciu II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Anioły w zimowej szacie”. Laureaci konkursu mieli okazję obejrzeć przygotowane przez gospodarzy przedstawienie pt. „Mała Syrenka”.

 

20.12.2016r.  nasi uczniowie uczestniczyli w XI Bożonarodzeniowym konkursie plastycznym „Stroiki i pocztówki świąteczne” organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

Aktualności 2015/2016

  • W marcu uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w IX Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i zdobyli aż 5 nagród. Po rozstrzygnięciu konkursu mieli również okazję uczestniczyć w pokazie zdobienia pisanek.                                                                                                              
  • 16.12.2015 Uczniowie naszej szkoły zdobyli aż 7 nagród w Miejskim X Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym pt. „Stroiki i Pocztówki Świąteczne”. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Aktualności 2014/2015

  • Uczniowie naszego ośrodka aktywnie uczestniczyli w IX Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym pt. „Stroiki i pocztówki świąteczne” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.16 grudnia 2014 r. w galerii „Za szybą” odbyło się uroczyste rozdanie nagród.

    

 

 

 

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook