Akcje charytatywne

„Zostań Mikołajem dla zwierząt” – zbiórka karmy dla schroniska

                9 grudnia 2016r. w naszej szkole odbył się apel „Zostań Mikołajem dla Zwierząt”, rozpoczynający akcję pomocy dla psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie. Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do udziału w zbiórce.  Zbieramy pieniądze, suchą karmę, puszki dla psów i kotów oraz koce i kołdry. POMÓŻMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ!

                

 

 

 

 

 

 Zbiórka plastikowych nakrętek 

                  Już od kilku lat nasza szkoła bierze udział w zbiórce plastikowych nakrętek  dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. We wrześniu 2016r. nasza szkoła pomogła również w ten sposób 3 letniej Amelce z Lublina, walczącej  ze złośliwym nowotworem oka.

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook