Świąteczna niespodzianka

20 grudnia naszą szkołę po raz kolejny odwiedził Mikołaj. Uczniowie zespołu rewalidacyjno -wychowawczego oraz nasi najmłodsi podopieczni otrzymali piękne paczki przygotowane przez społeczność świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdniku. Ręcznie wykonane aniołki i mikołajki oraz słodycze ucieszyły wszystkich obdarowanych. Kolejny prezent to przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowane również przez nauczycieli i uczniów świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdniku.

Bardzo dziękujemy!

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook