Ogólnopolski projekt edukacyjny „English Special Days”

OPIS PROJEKTU:

16 września 2021 roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ‘’English Special Days’’. Projekt skierowany jest do uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej. ‘’English Special Days’’ to projekt mający na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach z języka angielskiego scenariuszy zajęć ‘’dni nietypowych’’.

CELE PROJEKTU:

  • budzenie zainteresowań dzieci językiem angielskim;
  • poszerzanie słownictwa czynnego u dzieci;
  • stworzenie przez nauczycieli bazy dydaktycznej przyjaznej dzieciom;
  • pogłębianie wiedzy o otaczającym świecie poprzez prezentowanie ‘’dnia nietypowego’’

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest nauczyciel angielskiego p, Małgorzata Maluchnik-Goławska.

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook