Konkurs – 11 listopada

W środę 11 listopada będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości.11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach zaborów odzyskała niepodległość. W związku z powyższym ogłaszamy konkurs. Zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału i zaprezentowania np. laurki, wiersza, napisania opowiadania, odśpiewania hymnu, przebrania się w barwy narodowe, zrobienie pracy plastycznej np. flagi, kotylionu. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji, które mogą podpowiedzieć co można zrobić. Wszystkie prace naszych uczniów oraz ich twórczość (jeżeli zdecydują się na recytację lub odśpiewanie hymnu) zaprezentujemy na naszej stronie internetowej oraz na FB szkoły. Przewidzieliśmy słodki upominek dla każdego uczestnika:)

 

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook