List do rodziców i uczniów

Świdnik, dnia 24 marca 2020 roku

Szanowni Państwo,

20 marca 2020 roku Premier wraz z Ministrami Zdrowia i Edukacji ogłosił decyzję o przedłużeniu okresu zawieszenia zajęć w placówkach oświatowych do 10 kwietnia 2020 roku. Szkoły w tym czasie będą nauczać zdalnie. Nasz Ośrodek też podejmuje się tego zadania w tych klasach i oddziałach, w których to będzie możliwe. Do tej pory wychowawcy klas i oddziałów nawiązali z Państwem kontakt i współpracują w zakresie utrwalenia materiału na miarę indywidualnych możliwości naszych  uczniów. Od 25 marca 2020r. jesteśmy zobligowani wprowadzać nowe treści zgodne z planami pracy i podstawą programową. Wszystkie te działania muszą być zorganizowane z uwzględnieniem higieny pracy uczniów i nauczycieli oraz zasad bezpieczeństwa w sieci.

Zwracam się do Wszystkich Państw Rodziców i Opiekunów naszych uczniów o wsparcie nauczycieli w realizacji zadań szkoły w ten nietypowy sposób. Podstawowym środkiem kontaktu z Państwem są maile, rozmowy telefoniczne, strona www ośrodka, grupy na portalach społecznościowych. Wiem, że wszyscy nauczyciele przekazują uczniom materiały ćwiczeniowe do pracy w domu.

Jeśli któryś z naszych uczniów nie dysponuje sprzętem komputerowym, to istnieje możliwość użyczenia przez szkołę /już niektórzy rodzice skorzystali z takiej opcji/.
Z każdym dniem nasze możliwości zdalnej nauki będą udoskonalane. Jestem otwarta na sugestie i propozycje  z Państwa strony. Wszelkie zaświadczenia, opinie czy inne dokumenty będą Państwu przesyłane droga milową, ich zapotrzebowanie proszę zgłaszać za pomocą maila:
[email protected] Ośrodek świadczy w tym czasie także pomoc psychologiczno- pedagogiczną i rewalidacyjną /informacje na stronie www.sosw.eu/.

Ufam ze wszyscy pozostaniemy zdrowi i wkrótce spotkamy się w ośrodku.

Wasze samopoczucie jest dla nas ważne.

Dajmy o siebie! Wspieramy się wzajemnie!

Kochani Uczniowie pozostańcie w domach! Wykonujcie z pomocą Rodziców zadania przekazywane przez Nauczycieli

Jestem przekonana że wspólnie i z rozwagą opanujemy obecną kryzysową sytuację

Z poważaniem Elżbieta Krupa –dyrektor SOSW w Świdniku

Zapraszam do kontaktu:

[email protected]

Tel.: 81 468 89 45, 730 555 361

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook