Rodzinnie w SOSW- swidnik.pl

Rodzinnie i radośnie spędzili wczorajszy dzień podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku. Okazją do świętowania był Dzień Rodziny.

W programie imprezy znalazło się mnóstwo atrakcji: mecz siatkówki rodzice, uczniowie vs. nauczyciele, malowanie twarzy, malowanie obrazów, gra w kapsle, zabawy sensoplastyczne i rodzinne fotografie. Ogromnym powodzeniem, nie tylko wśród panów, cieszyły się maszyny, którymi na piknik przybyli członkowie Świdnickiego Klubu Motocyklowego Usarz, a także pyszne ciasta i owocowe koreczki serwowane przez szkolną kawiarenkę. Nie mogło oczywiście zabraknąć dyskoteki. Największe polskie przeboje zaśpiewał pan Grzegorz z zespołu Res, a nogi same rwały się do tańca.

Niespodzianką były nagrody dla wyróżniających się podopiecznych SOSW. Wręczył je Zbigniew Twaróg, wiceprzewodniczący Rady Powiatu i kierownik piaseckiego oddziału KRUS. Upominki trafiły do: Roberta Judy, Ewy Kowalskiej, Wojtka Pytki, Gabrieli Wieczorek, Huberta Głuszka, Julii Fabian, Mikołaja Głowackiego, Dawida Kuchty.

– Piknik rodzinny to nasza tradycja, odbył się już po raz dziesiąty – mówi Elżbieta Krupa, dyrektor ośrodka. – Tuż przed zakończeniem roku szkolnego zapraszamy uczniów i rodziców, by podsumować 10-miesięczną pracę, ale też świętować Dni Mamy, Taty i Dziecka. Dziękujemy sponsorom, bez których nie moglibyśmy zorganizować imprezy. Są to: Mleczarnia Piaski, Europiek, KRUS Piaski, Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka.

aw

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook