Dzień Ziemi – Czyste powietrze dla naszej Ziemi

25.04.2019r. obyły się warsztaty dla uczniów zorganizowane z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Czyste powietrze dla naszej Ziemi”. W tym dniu odwiedził naszą szkołę Eko-patrol ze Straży Miejskiej w Świdniku. Miejscy mundurowi przybliżyli naszym uczniom tematykę smogu i zanieczyszczeń powietrza oraz wskazali sposoby jego ochrony. Uczniowie oglądali prezentację, filmy edukacyjne i brali udział w warsztatach plastycznych, podczas których powstały plakaty, związane z ochroną powietrza. Na koniec uczniowie zadbali również o zieleń wokół szkoły – uporządkowali ogródki i kwietniki przed budynkiem szkoły i wysadzili bratki.

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook