Koło Fortuny

9 października 2018 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku pojechali na integracyjną wycieczkę do Warszawy. Razem z naszymi uczniami w wyjeździe brali udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świdniku oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Jackowie.
Program wycieczki obejmował udział w nagraniu teleturnieju „Koło Fortuny”, zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz
przejazd najważniejszymi ulicami stolicy i oglądanie Stadionu Narodowego. Były pamiątkowe zdjęcia z panem Rafałem Brzozowskim.
W Warszawie było cudownie… jak magia. Stolica jest wielka i piękna.
Dziękujemy pani Elżbiecie Migut – wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Świdnickiego za zorganizowanie integracyjnej wycieczki dla naszych uczniów.
Dziękujemy panu Krzysztofowi Cegiełce- właścicielowi firmy transportowej „Krzysztonix” za nieodpłatny transport do Warszawy.

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook