Dzień Europy

11 maja 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Europy połączony z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem spotkania było pogłębienie i utrwalenie przez uczniów wiedzy o historii Polski oraz wiadomości o państwach europejskich, a w szczególności o: geografii Europy; muzyce i plastyce, literaturze europejskiej; architekturze i zabytkach Europy. Na zakończenie prezentacji o Polsce oraz krajach UE odbył się konkurs – ”Co wiesz o krajach Unii Europejskiej?’. Uczniowie biorący udział w konkursie zdobyli cenne nagrody.

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook