DZIEŃ ZDROWIA

18.04.2018r. odbył się w naszej szkole DZIEŃ ZDROWIA. Z tej okazji uczniowie oglądali filmy edukacyjne, słuchali piosenek, brali aktywny udział w zabawach i konkursach. Przygotowali również zdrowe przysmaki – szaszłyki owocowe. Największą atrakcją byli jednak zaproszeni goście. Odwiedziła nas p. Aldona Kraszewska-Wiczuk lekarz pediatra i instruktorka fitness, która oprócz wskazówek dietetycznych zachęciła naszych uczniów do tańca zumby. Następnie ze wspaniałym pokazem wystąpił p. Piotr Bernat, który wraz z grupą swoich podopiecznych, zapoznał naszych uczniów z podstawami sztuki walki Taekwondo. Chętni uczniowie mieli też okazję uczestniczyć w wybranych ćwiczeniach. Dziękujemy naszym gościom za wspaniałe pokazy i dobrą zabawę!!!

  

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook