Witaminki – zajęcia profilaktyczne

27 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne „Witaminki” dla uczniów klas młodszych, poprowadzone przez panie psycholog z Miejskiego Centrum Profilaktyki w Świdniku. Celem zajęć było wzbudzenie w dzieciach entuzjazmu do przyjmowania zdrowych postaw żywieniowych. Dzieci dowiedziały się czym jest piramida żywienia i jaką daje ona wiedzę o zasadach odżywiania, poznały zagrożenia jakie niesie ze sobą niewłaściwe odżywianie oraz niewłaściwa higiena spożywania posiłków.  

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook