Dzień Myśli Braterskiej – wizyta harcerzy w Urzędzie Miasta Świdnik

Z okazji zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej harcerze z 5 ŚDHNS „Polana” działającej przy naszym ośrodku odwiedzili Urząd Miasta Świdnik. Zwiedzili nowy budynek i dowiedzieli się jak funkcjonuje urząd. Mieli przyjemność osobiście złożyć życzenia oraz przekazać kartkę na ręce Waldemar Jakson – Burmistrz Świdnika. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszych harcerzy oraz upominki, które otrzymali.

 

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook