Mundurowi goście w naszej szkole

13.02.2018r.odwiedzili nas uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość. Uczniowie naszej szkoły mieli niebywałą okazję zobaczyć, a nawet przymierzyć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy mundurowych i ratowników, aktywnie uczestniczyli w pokazach sztuk walki i organizacji musztry.W spotkaniu uczestniczyła również przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Świdniku p. Magdalena Szczepanowska, która zapoznała uczniów z zadaniami służb mundurowych i przypomniała zasady bezpieczeństwa. Na koniec zaproszeni goście przygotowali dla naszych uczniów zabawy integracyjne. Dziękujemy za wspaniały pokaz i wspólną zabawę!!!

 

 

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook