Spotkanie z sokolnikiem – warsztaty edukacyjne

W dniu 24.11.2017r. odwiedził nas sokolnik p. Grzegorz Laskowski, który zaprezentował nam swoich podopiecznych – ptaki drapieżne. Dzieci miały „na wyciągnięcie ręki” sowy, sokoły i jastrzębie. Podczas spotkania dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich życia i hodowli.Na koniec spotkania otrzymały od prowadzącego pocztówki z wizerunkiem ptaków drapieżnych. Dziękujemy za wspaniały pokaz i polecamy innym http://uslugi-sokolnicze.pl?

 

 

                

 

 

 

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook