Odwiedziny w WTZ w Świdniku

15.11.2017r. uczniowie wszystkich klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili WarsztatTerapii Zajęciowej PSONI Koło w Świdniku. Na początku kierownik warsztatu p. Wiesława Staszczak poinformowała uczniów na temat możliwości wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Następnie młodzież obejrzała specjalistyczne pracownie, znajdujące się na terenie placówki oraz uczestniczyła w pokazie grupy wokalnej. Najwięcej emocji wzbudziły spotkania naszych uczniów ze starszymi koleżankami i kolegami, absolwentami naszej szkoły.Dziękujemy za pokaz i miłe spotkania!!!

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook