Odwiedziny w WTZ w Świdniku

15.11.2017r. uczniowie wszystkich klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili WarsztatTerapii Zajęciowej PSONI Koło w Świdniku. Na początku kierownik warsztatu p. Wiesława Staszczak poinformowała uczniów na temat możliwości wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Następnie młodzież obejrzała specjalistyczne pracownie, znajdujące się na terenie placówki oraz uczestniczyła w pokazie grupy wokalnej. Najwięcej emocji wzbudziły spotkania naszych uczniów ze starszymi koleżankami i kolegami, absolwentami naszej szkoły.Dziękujemy za pokaz i miłe spotkania!!!

 

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook